Hakkımızda

Otel Bella ekibi olarak biz, konuklarımıza gösterdiğimiz ilgi ve özenli hizmet anlayaşını başarımızın sırrı olarak görüyoruz. Bizim için en önemlisi siz saygıdeğer misafirlerimize sunduğumuz servis, rahatlık ve sağladığımız huzurlu ortamdır.Sizin memnuniyetiniz için özenle oluşturduğumuz ince detaylar Otel Bella'nın her noktasına aktırılmıştır.Konuklarımızın mutluluğu tek prensibimizdir ve sizlerin mutluluğu bize ilham vermektedir.Misafirperverliğimiz ve size en yüksek kalitede hizmet vermek için duyduğumuz tutku, en küçük detayda dahi kendini göstermektedir.

Sevgi ve özgürlükle yönetilen Hotel Otel Bella, şehir merkezinde olup, otelimizde 12 standart oda bulunmaktadır. Memnuniyetiniz için her ayrıntının düşünüldüğü özel tasarımlı mekanlar olup odalarımızın her biri , tek tek tasarlanmış olup ve günümüzün modern gezginlerinin beklentilerini karşılayacak olanaklarla donatılmıştır.Bunların arasında minibar,kasa,lcd tv,kablosuz internet,telefon,klima,kalorifer mevcuttur. Banyoda telefon ve saç kurutma makinası bulunmaktadır.

Aynı zamanda Türk ve dünya mutfağından leziz örnekler sunan 100 kişi kapasiteyle ocakbaşı restaurant misafirlerimize hizmet sunmaktadır.

Otel Bella Ailesi

service-img

Delux Odalar

service-img

Lüx Odalar

service-img

Yüzme Havuzu

service-img

Oyun Salonu

Misafirlerimizin Yorumları

  • Harika Çok Güzel Bir Konumda Herkeze Tavsiye Ederim

    Duygu K.

  • Sahile 100m. Oda Fiyatları Çok Uygun

    Mehmet Ç.

  • Misafirperver Harika Bir Otel. Ailemizle Çok Rahat Ettik Herkeze Tavsiye Ederim

    Mustafa C.